fbpx
Zofia Gnyp Konteksty

Zofia Gnyp

Psychoterapeutka

Absolwentka Instytutu Orientalistycznego i Wydziału Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA.
Psychoterapeutka w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii i 2-letniej Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodka spełniającego wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zdobywała w m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych SZPZLO Warszawa-Ochota, Stowarzyszeniu Q Zmianom i w licznych organizacjach pozarządowych.

Pracuje z osobami dorosłymi, które potrzebują pomocy w poradzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi (m.in. z obniżonym nastrojem, nadmierny lękiem, niestabilną samooceną, nadmiernym krytycyzmem wobec siebie, problemem z przeżywaniem złości, wstydu, poczucia winy), które nie radzą sobie z własną agresją, poczuciem pustki i braku sensu, które chcą lepiej siebie poznać.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją specjalistów posiadających certyfikaty superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email