fbpx
Magdalena Piekarska Konteksty psychoterapia Warszawa

Magda Piekarska

Psycholog Psychoterapeutka

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie oraz 5-letniego kursu psychoterapii w podejściu psychodynamicznym i systemowym, prowadzonego przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii PTPP w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Naukowej Terapii Rodzin oraz kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania), w Stowarzyszeniu Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii Środowiskowej „Azaliowa” dla osób chorujących psychicznie, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Stowarzyszeniu OPTA, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii „MOP” oraz Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS.

Prowadzi terapię indywidualną i par. W swojej pracy zajmuję się szeroko pojętym zdrowiem psychicznym: od codziennych kryzysów po większe trudności oraz choroby psychiczne. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PTPP.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email