fbpx
Magdalena Piekarska Konteksty

Magda Piekarska

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psycholog Psychoterapeutka

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie oraz 5-letniego kursu psychoterapii w podejściu psychodynamicznym i systemowym, prowadzonego przez Fundację Rozwoju Terapii Rodzin „Na Szlaku” w Krakowie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii PTPP w Warszawie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Sekcji Naukowej Terapii Rodzin oraz kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Klinika Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania), w Stowarzyszeniu Rozwoju Psychiatrii i Psychoterapii Środowiskowej „Azaliowa” dla osób chorujących psychicznie, w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Stowarzyszeniu OPTA, Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, w Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii „MOP” oraz Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju SWPS.

Prowadzi terapię indywidualną i par. W swojej pracy zajmuję się szeroko pojętym zdrowiem psychicznym: od codziennych kryzysów po większe trudności oraz choroby psychiczne. Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz PTPP.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email