fbpx

Seksuologia

Seksuologia jest częścią innych dziedzin wiedzy takich jak to antropologia, medycyna, psychologia, socjologia. 
Nasze podejście zakłada kompleksowe, świadome traktowanie ludzkiej seksualności, obejmujące sferę biologiczną, psychologiczną i społeczną. Naszą uwagę skupia zarówno seksualność typowa, jak i mniej widoczne a przez to pomijane w głównym nurcie seksuologii praktyki, tożsamości i preferencje.W swoim podejściu kierujemy się postawą akceptacji i otwartości na różnorodność ludzkiego doświadczenia i postrzegania. Wyznajemy wartości pozytywnej seksualności, afirmującej zdrowie, bezpieczeństwo, świadomą zgodę i przyjemność seksualną. Spore znaczenie ma dla nas kwestia wspierania sprawczości. Dbamy o to, aby wykorzystywane w gabinecie metody i narzędzia miały potwierdzenie w badaniach naukowych.

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 72 godziny, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza anuluj konsultację w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email