Psycholog, psychoterapeuta w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii prowadzonego przez Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodek posiadający rekomendację
Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Absolwent Wydziału Psychologii i Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim,
swoje kompetencje poszerzał podczas rocznych studiów podyplomowych „Szkolenie w psychoterapii: praktyka psychoterapeutyczna pod superwizją” w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studium Terapii Dzieci i Młodzieży
prowadzonym przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, a także podczas
licznych kursów i warsztatów z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii.
Doświadczenie zdobywał podczas staży w oddziałach zamkniętych ogólnopsychiatrycznych F1 i F2 Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, otwartym, całodobowy oddziale
terapeutycznym dla wczesnej interwencji i chorych z pierwszym epizodem psychozy do 35
roku życia F9 IPiN, Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Osobowości IPiN, Klinice
Psychiatrii Sądowej IPiN oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Obecnie pracuje jako psycholog w Bródnowskim
Centrum Zdrowia Psychicznego, prowadzi również pacjentów w tamtejszej Poradni Zdrowia Psychicznego.
W Kontekstach prowadzi terapię w nurcie psychodynamicznym ograniczoną i nieograniczoną w czasie, osób dorosłych i młodych dorosłych. Pracuje z takimi trudnościami, jak zaburzenia osobowości, zaburzenia depresyjne, zaburzenia lękowe, zaburzenia somatyzacyjne, pomaga osobom chcącym pogłębić rozumienie siebie, poprawić swoje funkcjonowanie w kontekście społecznym, nauczyć się tworzyć bezpieczne, satysfakcjonujące relacje, nauczyć się korzystać z doznawanych emocji.
Pracuje pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Trenerów Biznesu w Grupie TROP. Obecnie w trakcie ostatniego roku szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Szkole Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji (ośrodku, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne).
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w: Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych, Zakładzie Psychiatrii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, a także pracując w placówkach państwowych i ośrodkach prywatnych. Posiada doświadczenie w pracy z dorosłymi, parami, dziećmi i młodzieżą.
Pracuje z osobami zmagającymi się z: zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi, obsesyjno-kompulsywnymi, problemami w obszarze własnej tożsamości, z osobami doświadczającymi kryzysów (w związkach, życiu osobistym i zawodowym), trudności w relacjach społecznych. Pomaga osobom mającym kłopoty z samoakceptacją, niskim poczuciem własnej wartości, a także mierzących się z problemami z regulacją emocji.
W Kontekstach prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię par, konsultacje rodzicielskie, psychoterapię diady, warsztaty rozwojowe dla par i młodzieży.
Pracuje w nurcie psychodynamicznym pod superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy w konferencjach naukowych i dodatkowych szkoleniach, poszerzających kompetencje zawodowe.
Psychoterapeutka Gestalt, w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt, akredytowanej w Polskim Towarzystwie Psychologicznym i w Europejskim Stowarzyszeniu Psychoterapii Gestalt.
Doktor habilitowana w dziedzinie sztuki ( sztuki teatralne i filmowe). Wieloletnia wykładowczyni AST w Krakowie, wcześniej AT w Warszawie. Reżyserka teatralna i aktorka.
Przez wiele lat zajmowała się coachingiem dla artystów sceny i filmu. Prowadziła warsztaty rozwojowe i psychoedukacyjne.
Jako psychoterapeutka pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu w życiu osobistym i zawodowym, zmagającymi się z trudnościami w relacjach, z osobami cierpiącymi z powodu dolegliwości psychosomatycznych, stanów lękowych i depresyjnych. Pracuje również z kobietami z doświadczeniem przemocy psychicznej i fizycznej oraz z młodymi dorosłymi.
Współpracuje jako psychoterapeutka z Fundacją Feminoteka. Praktykę zawodową zdobywała między innymi na stażu w Oddziale Dziennej Rehabilitacji Psychiatrycznej dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Wolskiego w Warszawie.
Uczestniczy w wielu szkoleniach dla psychoterapeutów i kursach pomocy osobom z PTSD i CPTSD.
Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanego superwizora Gestalt.
Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Tyflopedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne odbywa w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. W Ośrodku Edukacji Psychoanalitycznej ukończyła Kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo szkoliła się w zakresie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, odbyła Trening Świadomości Ciała oparty o metodę Laban Bartenieff Movement System, ukończyła również Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Regularnie uczestniczy w klinicznych i teoretycznych seminariach oraz konferencjach psychoanalitycznych.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w ramach pracy w stacjonarnym oddziale dla młodzieży oraz osób dorosłych z zaburzeniami odżywiania. Dodatkowo odbyła staż kliniczny w psychiatrycznym oddziale dziennym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Od kilku lat prowadzi psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych oraz młodzieży. Pracowała psychoterapeutycznie z osobami niewidomymi oraz słabowidzącymi.
Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń odżywiania. Ma doświadczenie w pracy z osobami określanymi jako wysoce wrażliwe. Pomaga również osobom zmagającymi się z depresją, stanami lękowymi, dolegliwościami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach czy problemami z samoakceptacją. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu.
Absolwentka psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Intra.
Doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Terapeutyczno-Diagnostycznym F2 (staż kliniczny), w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału Psychologii UW, w Ośrodku Zdrowia i Problemów Rodzinnych Synapsis oraz w Poradni Psychoonkologii Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie. Doktor habilitowana nauk społecznych, badaczka organizacji, pracuje naukowo i dydaktycznie na Uniwersytecie Warszawskim.
Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i terapię par. Pracuje m.in. z osobami borykającymi się z objawami lękowymi, depresyjnymi, cierpiącymi z powodu silnego wstydu, osamotnienia, poczucia pustki i braku sensu, doświadczającymi trudności w relacjach z ludźmi, przeżywającymi różnego rodzaju straty.
Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Absolwent Psychologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.
W trakcie czteroletniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji, które posiada rekomendację Sekcji Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i atest Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (4 rok).
Odbywa staż kliniczny w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Terapeutyczno-Diagnostycznym F2.
Doświadczenie zdobywał m.in. w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz, w Fundacji Nagle Sami, gdzie prowadził psychoterapię indywidualną z pacjentami po stracie i w żałobie, w Fundacji OnkoCafe „Razem Lepiej”, gdzie pracował przy projektach związanych z profilaktyką raka prostaty.
Posiada certyfikat ukończenia szkolenia z interwencji kryzysowych (Fundacja Nagle Sami) – założenia i metody udzielania pomocy psychologicznej po nagłej traumie.
W Kontekstach pracuje w nurcie psychodynamicznym, w którym dąży wraz z pacjentem, do rozpoznania jego nieuświadomionych reakcji i zachowań, próbując odszukać towarzyszące im myśli, uczucia, schematy, które stoją na drodze do pełnego zrozumienia samego siebie. Pomaga pacjentom w budowaniu trwałych i satysfakcjonujących relacji, wspiera ich w walce z uczuciem chronicznego wstydu, smutku, niską samooceną, zaburzeniami depresyjnymi oraz lękami i fobiami. Wpiera i pomaga osoby znajdujące się w życiowych kryzysach (strata, żałoba, zdrada).
Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.