fbpx
Przejdź do treści
Justyna Dworczyk

Justyna Dworczyk

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psychoterapeutka

Psychoterapeutka. Doktor sztuki w dziedzinie sztuk filmowych i teatralnych.

Absolwentka 4-letniego Studium Psychoterapii Indywidualnej, Studium Psychoterapii Grupowej oraz Studium Psychoterapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji oraz Państwowej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej.

Ukończyła zaawansowany stopień szkolenia w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) akredytowanego przez Anna Freud Center. Ukończyła core training EFT (Emotionally Focused Therapy for cuples).

Jest certyfikowanym coachem zrzeszonym w ICC (Internationale Coaching Community).

Staż kliniczny realizowała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziałach dla osób z doświadczeniem psychozy, zaburzeń depresyjnych i lękowych, oraz zaburzeń snu, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową.

 

Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów w obszarze związków, kariery zawodowej, osobami zmagającymi się z depresją, nerwicą lękową, zaburzeniami odżywiania, nadużywaniem substancji psychoaktywnych oraz innych zachowań nałogowych, z osobami cierpiącymi na zaburzenia psychosomatyczne. Ma doświadczenie w terapii osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości, z osobowością borderline oraz osób z PTSD.

Ma doświadczenie w pracy z osobami ze środowiska artystycznego –  aktorami oraz muzykami, plastykami przeżywającymi trudności w relacjach prywatnych i zawodowych. Wykłada psychologię w pracy aktora, jest założycielką pierwszych poradni wsparcia psychologicznego na uczelniach artystycznych – Akademii Teatralnej w Warszawie i Szkoły Filmowej w Łodzi.

 

W Kontekstach prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, psychoterapię par. warsztaty rozwojowo-edukacyjne dla kobiet, par i rodziców.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy w konferencjach naukowych traktujących o rozwoju psychoterapii w Polsce i na świecie.

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 72 godziny, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza anuluj konsultację w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.kontakt@konteksty.net.