fbpx
Justyna Dworczyk psychoterapia Warszawa

Justyna Dworczyk

Psychoterapeutka

Psychoterapeutka. Doktor sztuki w dziedzinie sztuk filmowych i teatralnych.

Absolwentka 4-letniego Studium Psychoterapii Indywidualnej, Studium Psychoterapii Grupowej oraz Studium Psychoterapii Par przy Laboratorium Psychoedukacji oraz Państwowej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej.

Ukończyła zaawansowany stopień szkolenia w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) akredytowanego przez Anna Freud Center. Ukończyła core training EFT (Emotionally Focused Therapy for cuples).

Jest certyfikowanym coachem zrzeszonym w ICC (Internationale Coaching Community).

Staż kliniczny realizowała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na oddziałach dla osób z doświadczeniem psychozy, zaburzeń depresyjnych i lękowych, oraz zaburzeń snu, gdzie prowadziła psychoterapię indywidualną i grupową.

 

Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysów w obszarze związków, kariery zawodowej, osobami zmagającymi się z depresją, nerwicą lękową, zaburzeniami odżywiania, nadużywaniem substancji psychoaktywnych oraz innych zachowań nałogowych, z osobami cierpiącymi na zaburzenia psychosomatyczne. Ma doświadczenie w terapii osób z narcystycznym zaburzeniem osobowości, z osobowością borderline oraz osób z PTSD.

Ma doświadczenie w pracy z osobami ze środowiska artystycznego –  aktorami oraz muzykami, plastykami przeżywającymi trudności w relacjach prywatnych i zawodowych. Wykłada psychologię w pracy aktora, jest założycielką pierwszych poradni wsparcia psychologicznego na uczelniach artystycznych – Akademii Teatralnej w Warszawie i Szkoły Filmowej w Łodzi.

 

W Kontekstach prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, psychoterapię par. warsztaty rozwojowo-edukacyjne dla kobiet, par i rodziców.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy w konferencjach naukowych traktujących o rozwoju psychoterapii w Polsce i na świecie.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email