fbpx
Katarzyna Szkudłapska psychoterapia okołoporodowa

Katarzyna Szkudłapska

psycholog Psychoterapeutka

Absolwentka psychologii, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Ukończyła 4-letnie, podyplomowe studium psychoterapii, w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

Staże kliniczne odbyła w oddziale dziennym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Wolskiego, w oddziałach Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w poradni psychologiczno – pedagogicznej.

Oferuje wsparcie osobom w stanach depresyjnych, z zaburzeniami lękowymi, w kryzysie życiowym oraz w okresie okołoporodowym.

Prowadzi psychoterapię indywidualną w trybie ograniczonym i nieograniczonym w czasie, w nurcie psychodynamicznym. Pracuje pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email
Wybrana wartość: 0