fbpx
Joanna Fabicka Psychoterapeutka Konteksty psychoterapia warszawa

Joanna Fabicka

Psychoterapeutka, Mediatorka rodzinna

Dyplomowana mediatorka rodzinna, psychoterapeutka systemowa i integracyjna w trakcie szkolenia w 4-letniej Szkole Psychoterapii Dialog akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pisarka, scenarzystka, montażystka filmowa.
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Kultury Współczesnej), SWPS w Warszawie i Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Wolskiego oraz w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz do Sekcji Naukowej Terapii Rodzin PTP, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP.

Pracuje z parami i rodzinami w kryzysie (m.in. w kryzysie okołorozwodowym, separacyjnym), prowadzi konsultacje rodzicielskie i warsztaty umiejętności wychowawczych. Jako praktyk metody Kids Skills wspiera dzieci i nastolatki pomagając im przezwyciężyć trudności i osiągnąć wyznaczone cele.

Ukończyła szkolenie z metody Reanimacji Emocjonalnej (eCPR) u amerykańskiego psychiatry doktora Daniela Fishera – doradcy prezydenta B. Obamy.
Jest autorką nagradzanych w Polsce i za granicą książek dla dzieci i młodzieży (m. in. Nagroda Główna Polskiej Sekcji Ibby, Międzynarodowy Biały Kruk- the White Raven, Mała Gryfia, Złota Lista Lektur Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom)

W Kontekstach prowadzi terapię rodzin, mediacje i konsultacje rodzinne, terapię indywidualną młodzieży i dorosłych (stany depresyjne i lękowe, kryzysy psychiczne, utraty, rozstania, trudności w relacjach, konflikty rodzinne).

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email