fbpx
Marzena Firlej Paluch Psychiatra Konteksty Miejsce Psychoterapii i Psychiatria

Marzena Firlej Paluch

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Specjalistka Psychiatra, Doktor nauk medycznych

Specjalista psychiatra. Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła także czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii odbyła w  Szpitalu Tworkowskim.

 Ma doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i w praktyce ambulatoryjnej. Pracowała  w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, w oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych , oddziale odwykowym oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. 

Była konsultantem psychiatrą Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u chorych cierpiących na schorzenia somatyczne.

W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych:

  • Zaburzeń afektywnych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
  • Zaburzeń lękowych, nerwicowych
  • Zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwica natręctw)
  • Zaburzeń psychosomatycznych 
  • Schizofrenii 
  • Zaburzeń snu
  • Problemów z pamięcią, otępień

Pomaga osobom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych, trudności w relacjach, problemów w miejscu pracy, wypalenia zawodowego.

Od wielu lat jest  konsultantem w antydepresyjnym telefonie zaufania

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 72 godziny, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza anuluj konsultację w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email