fbpx
Marzena Firlej Paluch Psychiatra Konteksty Miejsce Psychoterapii i Psychiatria

Marzena Firlej Paluch

Specjalistka Psychiatra, Doktor nauk medycznych

Specjalista psychiatra. Absolwentka wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Ukończyła także czteroletnie szkolenie w zakresie psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii odbyła w  Szpitalu Tworkowskim.

 Ma doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i w praktyce ambulatoryjnej. Pracowała  w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, w oddziale leczenia zaburzeń nerwicowych , oddziale odwykowym oraz w Poradniach Zdrowia Psychicznego. 

Była konsultantem psychiatrą Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u chorych cierpiących na schorzenia somatyczne.

W swojej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń psychicznych u dorosłych:

  • Zaburzeń afektywnych (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
  • Zaburzeń lękowych, nerwicowych
  • Zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (nerwica natręctw)
  • Zaburzeń psychosomatycznych 
  • Schizofrenii 
  • Zaburzeń snu
  • Problemów z pamięcią, otępień

Pomaga osobom doświadczającym różnego rodzaju kryzysów życiowych, trudności w relacjach, problemów w miejscu pracy, wypalenia zawodowego.

Od wielu lat jest  konsultantem w antydepresyjnym telefonie zaufania

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email