Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Tyflopedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej. Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne odbywa w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. W Ośrodku Edukacji Psychoanalitycznej ukończyła Kurs Psychoterapii Dzieci i Młodzieży. Dodatkowo szkoliła się w zakresie Psychoterapii Tańcem i Ruchem w Instytucie DMT, odbyła Trening Świadomości Ciała oparty o metodę Laban Bartenieff Movement System, ukończyła również Szkołę Coachingu oraz Kurs Umiejętności Trenerskich na Uniwersytecie Warszawskim.
Doświadczenie kliniczne zdobywała w ramach pracy w stacjonarnym oddziale dla młodzieży i osób dorosłych z zaburzeniami odżywiania oraz w psychiatrycznym oddziale dziennym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Od kilku lat prowadzi psychoanalitycznie zorientowaną psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych w prywatnych poradniach zajmujących się pomocą psychologiczną.
Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu zaburzeń odżywiania. Pomaga osobom zmagającymi się z depresją, stanami lękowymi, stresem, psychiczną traumą, dolegliwościami psychosomatycznymi, trudnościami w relacjach, niskim poczuciem wartości. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu. Ma doświadczenie psychoterapeutycznej pracy z osobami niewidomymi oraz słabowidzącymi.
Jest zaciekawiona powiązaniami ciała i umysłu oraz tym, co zrywa ten naturalny rozwojowy proces. Interesuje ją naturą wczesnej traumy relacyjnej. Od kilku lat prowadzi regularne zajęcia „spotkaj siebie w ciele”.
Jest członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Regularnie uczestniczy w klinicznych i teoretycznych seminariach oraz konferencjach psychoanalitycznych. Zajmuje się pisaniem tekstów na temat budowania satysfakcjonujących i trwałych relacji międzyludzkich oraz cielesnego i emocjonalnego funkcjonowania człowieka.
Konsultacje w naszym ośrodku
Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 72 godziny, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza anuluj konsultację w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.kontakt@konteksty.net.