fbpx
Magdalena Wac psychoterapia Warszawa

Magdalena Wac

Psycholożka, psychoterapeutka

Absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, studiów podyplomowych Gender Studies w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, uczestniczka czwartego roku całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowo-psychodynamicznym w Fundacji Kontekst w Krakowie.

Pracuje w nurcie systemowym, psychodynamiczym, korzysta także z inspiracji psychoanalitycznych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży na Ochocie, Interwencyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Krakowie oraz w poradniach.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 13. roku życia odczuwających dyskomfort i cierpienie, smutek, niepokój, doświadczających niepowodzeń i trudności w relacjach, związkach i pracy zawodowej. Posiada doświadczenie we wspieraniu osób zastanawiających się nad swoją orientacją psychoseksualną i płcią, także w procesie tranzycji. Pomaga osobom w okresie ciąży, połogu i doświadczających trudów we wczesnym rodzicielstwie.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanej superwizorki Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie na stażach, konferencjach, szkoleniach i seminariach.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email