Psychoterapia rodzinna prowadzona przez dwóch terapeutów

Terapia rodzinna w naszym ośrodku prowadzona jest przez dwóch terapeutów, co sprzyja obiektywizacji i efektywności pracy.

 Celem terapii rodzinnej jest lepsze zrozumienie potrzeb i problemów każdego z członków rodziny. Z reguły dotyczy osób mieszkających pod jednym dachem. Chociaż wydaje się, że pomocy wymaga jedna lub dwie osoby, to terapia rodzinna pomaga w poprawie wzajemnej komunikacji całej rodziny.  Taka forma terapii stwarza warunki do rozwijania poprawnych relacji i rozwiązywania konfliktów. Pozwala spokojnie przyjrzeć się temu, co dzieje się w rodzinie i jaki wpływ na poszczególne osoby ma funkcjonowanie całego systemu rodzinnego. Rozmowa rodziny z terapeutami staje się okazją do wspólnego wypracowywania konstruktywnych rozwiązań problemów, z jakimi zmagają się członkowie rodziny lub w widoczny sposób tylko jeden z nich. Dzięki temu poprawia się jakość życia całej rodziny.

Terapię rodzinną poprzedza konsultacja, na którą zaproszone są osoby mieszkające razem.  

W naszym ośrodku terapię rodzinną prowadzi dwóch terapeutów –
Julia Gregorowicz i Marcin Kłosowski.

Umawiam się na konsultacje

Konteksty.
Miejsce Psychoterapii.
  • C.Dimitrova, J.Dworczyk Spółka Jawna
  • ING Bank Śląski S. A.
  • 95 1050 1025 1000 0092 6277 8930
Godziny
  • PON-PIĄ       09:00 - 19:00
  • SOB-NIE       Nieczynne
Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk
Social media
Telefony

+ 48 694 051 279

+ 48 607 262 891

E-mail: kontakt@konteksty.net