fbpx
Iza Ogórek Psychoterapeutka - Konteksty psychoterapia Warszawa

Iza Ogórek

Psychoterapeutka

Psychoterapeutka na ostatnim roku 4-letniego Studium Psychoterapii i 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodka spełniającego wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania oraz na zamkniętym oddziale ogólnopsychiatrycznym F5, w Stowarzyszeniu Q Zmianom, czacie interwencyjnym przy Centrum Praw Kobiet oraz Domu Pomocy Społecznej „Leśny”.

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodych dorosłych, terapię grupową oraz terapię par. Pracuje z osobami, które potrzebują pomocy w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi (m.in. zaburzeniami nastroju, lękiem, złością, niską samooceną, żałobą i stratą, trudnościami w relacjach interpersonalnych, traumą, doświadczeniem wykluczenia i dyskryminacji) i chcą lepiej siebie poznać. Interesuje się tematyką zaburzeń odżywiania.

Przez wiele lat związana z biznesem i mediami, co pomaga jej lepiej rozumieć środowiska artystyczne. Wspiera pacjentów w wyzwaniach związanych z życiem zawodowym.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach poszerzających wiedzę i umiejętności zawodowe.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email
Wybrana wartość: 0