fbpx
Anna Piekara Konteksty psychoterapia Warszawa

Anna Piekara

Psycholog Psychoterapeutka

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie na ostatnim roku 4-letniego podyplomowego Studium Psychoterapii oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodka spełniającego wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła zaawansowany stopień szkolenia w zakresie psychoterapii opartej na mentalizacji (Mentalization Based Treatment) akredytowanego przez Anna Freud Center, oraz szkolenie Externship EFT i EFiT (Emotionally Focused Therapy – terapia skoncentrowana na emocjach dla par i pacjentów indywidualnych) przy International Center for Excellence in Emotionally Focused Therapy. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii.


Doświadczenie kliniczne i zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie — w I Klinice Psychiatrycznej oraz w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania, ponadto prowadziła psychoterapię indywidualną i/lub grupową m.in. w Pracowni Dialogu, Stowarzyszeniu Q Zmianom, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer oraz Fundacji Praesterno. Pracowała w Telefonicznej Poradni dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123 przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.


Przez wiele lat związana z mediami elektronicznymi, dzięki czemu lepiej rozumie środowisko twórców filmowych i telewizyjnych.


W Kontekstach prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych, oraz psychoterapię par. Pracuje w nurcie psychodynamicznym integrując podejście MBT i EFT, swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach poszerzających wiedzę i umiejętności zawodowe.


Pracuje z osobami, które doświadczają objawów depresyjnych, zaburzeń lękowych, nerwicowych, psychosomatycznych, mają nieadekwatne poczucie własnej wartości, trudności w obszarze tożsamości i osobowości, w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, zmagają się z poczuciem pustki, wycofania czy osamotnienia, a także z tymi, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, przeżywane emocje, konflikty i kryzysy.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email
Wybrana wartość: 0