fbpx
Anna Piekara Konteksty

Anna Piekara

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psycholog Psychoterapeutka

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie oraz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie na ostatnim roku 4-letniego podyplomowego Studium Psychoterapii oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie – ośrodka spełniającego wymogi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie kliniczne i zawodowe zdobywała w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie – w I Klinice Psychiatrycznej oraz w Klinice Nerwic, Zaburzeń Osobowości i Odżywiania, ponadto prowadziła psychoterapię indywidualną i/lub grupową m. in. w Pracowni Dialogu, Stowarzyszeniu Q Zmianom, Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Wawer oraz Fundacji Praesterno. Pracowała w Telefonicznej Poradni dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym 116 123 przy Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.
Przez wiele lat związana z mediami elektronicznymi, dzięki czemu lepiej rozumie środowisko twórców filmowych i telewizyjnych.

W Kontekstach prowadzi konsultacje oraz psychoterapię indywidualną i grupową osób dorosłych. Pracuje w nurcie psychodynamicznym, swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach poszerzających wiedzę i umiejętności zawodowe.

Pracuje z osobami, które doświadczają objawów depresyjnych, zaburzeń lękowych, nerwicowych, psychosomatycznych, mają nieadekwatne poczucie własnej wartości, trudności w obszarze tożsamości i osobowości, w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących relacji, zmagają się z poczuciem pustki, wycofania czy osamotnienia, a także z tymi, którzy chcą lepiej poznać i zrozumieć siebie, przeżywane emocje, konflikty i kryzysy.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email