fbpx
Błażej Zawistowski Psychoterapeuta Konteksty psychoterapia Warszawa

Błażej Zawistowski

Psycholog, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta

Podstawowe wykształcenie psychologiczne zdobywał na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Następnie podjął całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji  w nurcie psychodynamicznym, które uzupełnił o studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS oraz na bieżąco dokształca się w ramach 2-letniego szkolenia z Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.

Dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobył w różnorodnych miejscach takich jak Fundacja Ocalenie, Oddział Dzienny Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz inne niepubliczne poradnie psychoterapeutyczne.

Specjalizuje się w pracy z traumami (prostymi jak np. wypadki samochodowe i złożonymi np. relacyjne), zaburzeniach osobowości oraz szeroko pojętej pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej zajmuje się również pracą grupową.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email