fbpx
Błażej Zawistowski Psychoterapeuta Konteksty

Błażej Zawistowski

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psycholog, Psychotraumatolog, Psychoterapeuta

Podstawowe wykształcenie psychologiczne zdobywał na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Następnie podjął całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Laboratorium Psychoedukacji  w nurcie psychodynamicznym, które uzupełnił o studia podyplomowe z Psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS oraz na bieżąco dokształca się w ramach 2-letniego szkolenia z Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji.

Dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobył w różnorodnych miejscach takich jak Fundacja Ocalenie, Oddział Dzienny Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Józefowie, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oraz inne niepubliczne poradnie psychoterapeutyczne.

Specjalizuje się w pracy z traumami (prostymi jak np. wypadki samochodowe i złożonymi np. relacyjne), zaburzeniach osobowości oraz szeroko pojętej pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi. Oprócz pracy indywidualnej zajmuje się również pracą grupową.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email