fbpx
Magdalena Roczeń psychoterapia Warszawa

Magdalena Roczeń

Psycholog Psychoterapeutka w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego

Ukończyła psychologię oraz podyplomowe studia psychosomatyka i somatopsychologia na Uniwersytecie SWPS oraz szkolenie trenerów TUS w Przystani Psychologicznej w Warszawie.

Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Studium Psychoterapii i 2-letniej Szkole Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.
Pracuje w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie prowadzi terapię indywidualną, zajęcia z psychoedukacji, psychorysunku oraz psychoterapię grupową.

Doświadczenie zdobywała pracując, także jako terapeuta i psycholog w Środowiskowym Domu Samopomocy „Słoneczny Dom” w Ursusie, trener umiejętności społecznych dzieci i młodzieży, jako stażystka w Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM, Fundacji Pasje i innych organizacjach pomocowych.
Bliskie mi jest podejście holistyczne, uwzględniające wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka, czerpię inspiracje z różnych technik pracy z ciałem, np. technik terapii tańcem i ruchem.

W Kontekstach prowadzi psychoterapię grupową dorosłych w podejściu psychodynamicznym.

Swoją pracę regularnie superwizuje u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.