fbpx
Jadwiga Włodarczyk

Jadwiga Włodarczyk

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psychoterapeutka i mediatorka rodzinna

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego i Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualnie w trakcie 4-letniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Psychodynamicznej oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji. Doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie na Oddziale Chorób Afektywnych i Oddziale Diagnostyczno-Terapeutycznym F5, w Akademickim Ośrodku Psychoterapii w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału Psychologii UW oraz w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom. 

Ukończyła szkolenie podstawowe z mediacji i szkolenie specjalistyczne z mediacji rodzinnych w Centrum Mediacji Partners Polska, gdzie odbyła również staż zawodowy. Wpisana na listę stałych mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. 

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię par i rodzin oraz mediacje rodzinne. Pracuje z osobami, które mierzą się z różnymi trudnościami w codziennym życiu (m.in.: stany depresyjne i lękowe, ataki paniki, problemy o charakterze obsesyjno-kompulsywnym, trauma, trudności emocjonalne w bliskich i dalszych relacjach, poczucie zagubienia, żałoba, doświadczenie wykluczenia i dyskryminacji). 

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 72 godziny, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza anuluj konsultację w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Email