fbpx
Jadwiga Włodarczyk psychoterapia Warszawa

Jadwiga Włodarczyk

Psychoterapeutka i mediatorka rodzinna

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego i Wydziału Filologii Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego, obecnie w trakcie szkolenia w Laboratorium Psychoedukacji – 4-letniego Podyplomowego Studium Psychoterapii Psychodynamicznej, 2-letniej Szkoły Psychoterapii Par i Rodzin oraz 2-letniej Szkoły Psychoterapii Osób z Problemem Uzależnienia. Ukończyła m.in. warsztat „Wprowadzenie do ISTDP PreCore 1” (Laboratorium Psychoedukacji), warsztat Terapia Par Skoncentrowana na Emocjach EFT – Externship (Laboratorium Psychoedukacji). W 2023 r. brała udział w konferencjach – Mentalizacja, ciało i neuronauka – o przyszłości psychoterapii – NTPP; Uzależnienie jako zaburzenie więzi – SPOPU, Humor w relacji terapeutycznej – PTPP, 2023 r.

Ukończyła szkolenie podstawowe z mediacji i szkolenie specjalistyczne z mediacji rodzinnych w Centrum Mediacji Partners Polska, gdzie odbyła również staż zawodowy.

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, mediacje rodzinne i konsultacje rodzicielskie. Pracuje z osobami, które mierzą się z różnymi trudnościami w codziennym życiu (m.in.: stany depresyjne i lękowe, ataki paniki, problemy o charakterze obsesyjno-kompulsywnym, trudności emocjonalne w bliskich i dalszych relacjach, poczucie zagubienia, żałoba, doświadczenie wykluczenia i dyskryminacji).

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Umawiam się na konsultację

Każdy z naszych psychoterapeutów, psychiatrów i innych specjalistów, prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.

Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.

W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.

W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt.
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net lub korzystając z klawisza „anuluj konsultację” w mailu przesłanym z naszego systemu rezerwacyjnego.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email