fbpx

Grupa Psychoterapeutyczna dla osób z doswiadczeniem przemocy i/lub uzaleznienia w domu rodzinnym.

Trudności w kontaktach z innymi przybierają różne formy. Czasem trudno jest zbudować lub utrzymać bliską relację, czasem ciężarem jest nadmierna odpowiedzialność, a czasem poczucie bycia gorszym lub wrażenie niespełniania oczekiwań otoczenia.

Grupa przeznaczona jest dla osób z domów dotkniętych różnego rodzaju problemami (nadużywanie substancji, przemoc, zaniedbania emocjonalne). Udział w grupie może pomóc w rozwoju umiejętności społecznych i lepszym funkcjonowaniu w relacjach. Kontakt z osobami, które mają podobne problemy, zmniejsza lęk i poczucie izolacji, a informacje zwrotne umożliwiają spojrzenie na siebie z różnych perspektyw. W trakcie spotkań przyglądamy się swoim reakcjom i lepiej poznajemy swoje własne sposoby budowania kontaktu z innymi. Stwarza to warunki do zmiany tych schematów, które obecnie utrudniają tworzenie satysfakcjonujących więzi.

Między innymi dlatego jest to odpowiednia forma pracy dla osób, które chcą rozumieć i badać wpływ przeszłości na swoje obecne funkcjonowanie i jakość życia. Podczas konsultacji terapeuci wspólnie z pacjentem omawiają możliwość udziału w grupie terapeutycznej, jednocześnie zwracając uwagę na sposób pracy i cele pacjenta.

Środy 18:00-20:00

Czas trwania grupy: 50 sesji

Prowadzący grupę:
Sylwia Stasikowska, Maciej Korczak

Koszt 420 zł miesięcznie

(4 sesje)

Adres: Dąbrowskiego 27/3

Grupa psychoterapeutyczna

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku
Każdy z naszych terapeutów prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email