fbpx
warsztaty dla rodziców nastolatków Konteksty. Miejsce Psychoterapii.
Fot. Amir Hosseini

weekendowy warsztat dla rodziców
„JESTEM Z CIEBIE DUMNY!”

Wielu rodziców zastanawia się jak mówić do dziecka, by chciało słuchać. Nagradzać czy karać? Stawiać granice, dawać szlabany na wyjścia? Co robić, gdy próbowaliście już wszystkiego? A może by tak… spróbować pochwały? Ale czy to w ogóle działa?

Sprawdź na własnej skórze i przyjdź na warsztat wywodzący się z podejścia terapeutycznego skoncentrowanego na rozwiązaniach i metody pracy Kids’ Skills, która robi furorę na całym świecie.

 Zapraszamy wszystkich, którzy chcą nauczyć się konstruktywnego wspierania swojego dziecka poprzez chwalenie go i dostrzeganie jego mocnych stron. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy i będą służyły rozwojowi praktycznych umiejętności wychowawczych, pomocnych w codziennym życiu.

Prowadząca: 

JOANNA FABICKA – mediatorka rodzinna w Komitecie Ochrony Praw Dziecka, psychoterapeutka systemowa w trakcie szkolenia, pisarka i scenarzystka. Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Rehabilitacji Psychiatrycznej Dzieci i Młodzieży Szpitala Wolskiego.

Pracuje z nastolatkami i rodzinami w kryzysie, prowadzi konsultacje rodzicielskie i warsztaty umiejętności wychowawczych. Jako praktyk metody Kids Skills wspiera dzieci i młodzież  pomagając im przezwyciężyć trudności i osiągnąć wyznaczone cele.

CO?

ZRÓB PREZENT SWOJEMU DZIECKU I ZOSTAŃ LEPSZYM RODZICEM!

Zapraszamy na weekendowy warsztat dla rodziców

„JESTEM Z CIEBIE DUMNY!”

DLA KOGO?

dla rodziców dzieci szkolnych i nastolatków

KIEDY?

28-29 maja 2022 r. (sobota- niedziela)

godz.9.00-17.00 

 

5-GDZIE?

Konteksty. Miejsce Psychoterapii, ul. Dąbrowskiego 27 lok. 3


Koszt
: 500 zł 

 

Zapisuję się na warsztaty

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.