fbpx

Warsztaty umiejętności interpersonalnych dla studentów.

Widzimy jak obecna sytuacja ograniczenia kontaktów, braku wspólnych z innymi studentami zajęć na uczelniach wpływa niekorzystnie na młodych ludzi. Grupa Interpersonalna ma na celu wspólne przejście przez trudny czas ograniczeń.

Jeśli jesteś studentem 1-, 2- lub 3- roku i:

  • chcesz rozwijać umiejętności interpersonalne,
  • masz trudności w nawiązywaniu znajomości i chcesz to zmienić,
  • chciałabyś / chciałbyś lepiej zrozumieć swoje reakcje i zachowania w relacjach z innymi, co zachęca Cię do kontaktu, a co Cię od nich dystansuje,
  • zastanawiasz się, czemu w Twoich relacjach pojawiają się chwile zniechęcenia i wycofania, a nie wiesz co z tym zrobić,


– zapraszamy Cię do Studenckiej Grupy Interpersonalnej, której celem jest poznawanie siebie w kontakcie z innymi ludźmi, rozwijanie umiejętności nawiązywania relacji i pozostawania w nich. Będziemy pracować nad zwiększeniem świadomość tego, jak wchodzisz w kontakt z drugim człowiekiem, co jest dla Ciebie trudne, a co jest Twoim zasobem w relacjach.

Zajęcia Grupy będą odbywały się online na platformie ZOOM do czasu zniesienia obostrzeń.

Kiedy: piątki, g. 11-13 (2 godziny zajęć)

Czas trwania: od momentu zebrania się co najmniej 5 osób chętnych. Grupa będzie spotykała się co tydzień przez 6 kolejnych miesięcy.

Gdzie: Konteksty. Miejsce Psychoterapii, ul. Dąbrowskiego 27 lok. 3

Koszt: 420 zł miesięcznie

 

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku
Każdy z naszych terapeutów prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email