fbpx

Grupa Mamy dla Mamy

Niedawno zostałaś mamą? Zastanawiasz się jak poradzić sobie z tą ogromną zmianą jaka zaszła w twoim życiu? Jak ukoić lęk i niepokój wpisany w opiekę nad dzieckiem? Jak przełamać trudność w mówieniu o nieprzyjemnych emocjach, jakie przeżywasz, obok dużej radości związanej z posiadaniem dziecka? A może trudno jest ci się cieszyć? Czujesz się przytłoczona obowiązkami i uważasz, że tylko ty tak masz? Być może spotkałaś się z nieprzychylnymi reakcjami otoczenia? Niekiedy są to ciepłe słowa czy gratulacje, a czasami odrzucenie i brak zainteresowania. Nierzadko “dopada” cię fala uwag, rad czy krytycznych spojrzeń. Możesz czuć się osamotniona i niezrozumiana. Nikt nie ma pojęcia o tym, jak bardzo jesteś zmęczona – codzienna opieka nie kończy się o zmroku! Zastanawiasz się, jak inne kobiety radzą sobie z różnymi macierzyńskimi wyzwaniami?

Przyjdź na spotkania MAMY DLA MAMY i zobacz, jak zmieniło się twoje życie. Wraz z innymi mamami – kobietami w twojej sytuacji porozmawiasz o tym, co przeżywasz w obliczu prawdziwej rewolucji w twoim życiu. Poruszymy ważne tematy, takie jak zmiany w twoim dotychczasowym funkcjonowaniu, zmiany w twoim ciele czy w różnych relacjach z bliższym i dalszym otoczeniem. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak sprostać wymaganiom, które stawia opieka nad dzieckiem. Spotkania będą miały na celu poradzenie sobie z ogromnym wyzwaniem, jakim jest współczesne macierzyństwo.
Serdecznie zapraszamy!

ZAPISY
Skorzystaj z formularza poniżej, aby zapisać się na spotkania.
Liczba miejsc ograniczona.

 

ŚRODY godz. 10:00 – 12:00

START 3 kwietnia 2024 r.
2 h/ raz w tygodniu – 10 spotkań
3.04. -> 10.04. -> 17.04. -> 24.04. -> 08.05. -> 15.05. -> 22.05. -> 29.05. -> 05.06. -> 12.06.

Na grupę zaproszone są mamy z małymi dziećmi w wieku 0-12 mż.
Spotkania mają kameralny charakter, będą prowadzone w niewielkiej grupie osób.

 

Spotkania poprowadzi Ilona Przeciszewska.

 

Zajęcia odbywają się w siedzibie ośrodka Konteksty przy ul. Dąbrowskiego 27/3 sala C w Warszawie.

Opłata za cały cykl – 1700 zł (możliwa płatność w dwóch ratach – 850 zł zaliczki, opłata drugiej raty 850 zł w połowie cyklu). Płatności przyjmujemy przelewem na konto ośrodka z dopiskiem „Grupa Mamy dla Mamy ”.
Nr konta bankowego: ING Bank Śląski S. A. 65 1050 1025 1000 0090 8154 8647.

 

Zapisuję się na zajęcia grupy mamy dla mamy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.