fbpx
Czytanie Freuda

Czytanie Freuda

Seminarium superwizyjne Krzysztofa Srebrnego.

Otwieramy nabór na dwuletnie seminarium superwizyjne, które poprowadzi Krzysztof Srebrny.

Będziemy się spotykać od września 2023 do czerwca 2025 [dwa sezony akademickie].

Pierwsza część seminarium (1,5 h) przeznaczona będzie na wspólny namysł nad kluczowymi tekstami Freuda, wymianę myśli, wątpliwości, odkrywanie metafor i symboli. Druga część, praktyczna (1,5 h) – będzie to prezentacja własnej pracy z pacjentem na tle grupy.

Zapraszamy osoby, które mają potrzebę i chęć czytania oraz mają gotowość do uwalniania swoich myśli i spostrzeżeń w grupie.

O prowadzącym:

Krzysztof Srebrny jest psychoanalitykiem i psychoterapeutą psychoanalitycznym. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego (IPA).

Psychoterapią zajmuje się od ukończenia studiów psychologicznych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Jest również terapeutą szkoleniowym i superwizorem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Zajmuje się psychoanalizą i psychoterapią psychoanalityczną dorosłych i młodzieży, superwizją indywidualną i grupową, prowadzi seminaria i szkolenia dla psychoterapeutów.

Spotkania będą się odbywały w każdą trzecią środę miesiąca o godzinie 18:30 do 21:45 w siedzibie Kontekstów – Dąbrowskiego 27 lokal 4 gabinet I (2 piętro)

Koszt udziału to 4800 zł płatne w czterech ratach po 1200 zł. Pierwsza wpłata przy zapisie. Kolejne: 20 stycznia 2024,  20 sierpnia 2024 oraz ostatnia rata – 20 stycznia 2025.

Zgłoszenia przyjmujemy przez poniższy formularz.

Zapraszamy.

Zapisuję się na seminarium

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
E-mail