fbpx

Terapia dzieci i młodzieży.

Seminarium superwizyjne Marcina Wiśniewskiego

Seminarium przeznaczone jest dla praktykujących psychoterapeutów pracujących z dziećmi młodzieżą i rodzinami.
Odbywać się będzie w Ośrodku Konteksty w następujące soboty na przełomie roku 2021/2022:
25.09, 23.10, 27.11, 18.12, 29.01, 26.02, 26.03, 23.04, 28.05. Data spotkania czerwcowego nie jest jeszcze znana.

Godziny pracy 10:00 – 13:15

Zajęcia poprowadzi: Marcin Wiśniewski.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego zrzeszonego w Międzynarodowym Towarzystwie Psychoanalitycznym (IPA) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Z młodzieżą i dorosłymi pracuje od 1991 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywał pracując w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Centrum Pomocy Rodzinie, Laboratorium Psychoedukacji oraz Zespole Pomocy Psychoterapeutycznej w Warszawie. W 1995 roku ukończyło dwuletnie szkolenie z psychoterapii i treningu grupowego organizowane przez Poradnię Specjalistyczną „Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny” i Centrum Pomocy Rodzinie w Warszawie. Przez sześć lat uczestniczył w seminarium superwizyjno-teoretycznym poświęconym pracy psychoanalitycznej z osobami dorosłymi, prowadzonym przez Wojciecha Hańbowskiego, psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Ukończyłem dwuletnie seminarium z obserwacji niemowląt w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzonym przez Orę Dresner – psychoanalityczkę z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Ukończył szkolenie psychoanalityczne w Polskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.
 
Posiada certyfikaty psychoanalityka oraz superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuty psychoanalitycznego dzieci i młodzieży oraz dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, terapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Prowadzi psychoanalizę i psychoterapię w prywatnym gabinecie oraz superwizje i seminaria dotyczące wybranych zagadnień psychoanalitycznych w całym kraju.
 
 
Koszt cyklu 1800 zł płatne w dwóch ratach. 
Zaliczka 100 jako rezerwacja miejsca płatna na konto:
 Konto ING Bank Śląski S. A. 95 1050 1025 1000 0092 6277 89300

Zapisuje się do grupy superwizyjnej

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.