fbpx

Stawanie się podmiotem a terapia dzieci i młodzieży

Trzygodzinne seminarium kliniczne.
Marcina Wiśniewskiego

Spotkanie ma charakter seminaryjno-superwizyjny i przeznaczone jest dla praktykujących psychoterapeutów pracujących z dziećmi młodzieżą i rodzinami.

Odbędzie się w Ośrodku Konteksty w sobotę 27.11
Godziny pracy 10.00 – 13.15

Podczas spotkania prowadzący będzie odwoływał się do materiału:
Stephen Briggs: Rozdział 2 Stawanie się podmiotem w okresie dojrzewania W: PRACA Z NASTOLATKAMI I MŁODYMI DOROSŁYMI Współczesne podejście psychodynamiczne, Oficyna Ingenium 2017 rok

 

Zajęcia poprowadzi: Marcin Wiśniewski.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego zrzeszonego w Międzynarodowym Towarzystwie Psychoanalitycznym (IPA) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Z młodzieżą i dorosłymi pracuje od 1991 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywał pracując w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym, Centrum Pomocy Rodzinie, Laboratorium Psychoedukacji oraz Zespole Pomocy Psychoterapeutycznej w Warszawie. W 1995 roku ukończyło dwuletnie szkolenie z psychoterapii i treningu grupowego organizowane przez Poradnię Specjalistyczną „Młodzieżowy Ośrodek Psychologiczny” i Centrum Pomocy Rodzinie w Warszawie. Przez sześć lat uczestniczył w seminarium superwizyjno-teoretycznym poświęconym pracy psychoanalitycznej z osobami dorosłymi, prowadzonym przez Wojciecha Hańbowskiego, psychoanalityka Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Ukończyłem dwuletnie seminarium z obserwacji niemowląt w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej prowadzonym przez Orę Dresner – psychoanalityczkę z Brytyjskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.
Ukończył szkolenie psychoanalityczne w Polskim Towarzystwie Psychoanalitycznym.
 
Posiada certyfikaty psychoanalityka oraz superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego, psychoterapeuty psychoanalitycznego dzieci i młodzieży oraz dorosłych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, terapeuty szkoleniowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.
Prowadzi psychoanalizę i psychoterapię w prywatnym gabinecie oraz superwizje i seminaria dotyczące wybranych zagadnień psychoanalitycznych w całym kraju.
 
Koszt spotkania 220 zł płatne na konto:
Konto ING Bank Śląski S. A. 95 1050 1025 1000 0092 6277 8930
Zapisy przez stronę internetową lub pod numerem:
534 056 669
Szczegółowych informacji udzielą Agnieszka Wincenciak lub Emilia Zajfert
Zapraszamy

Zapisuje się na spotkanie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.