fbpx

Relacje. Zwiazki. Rozstania. Poranna Grupa Terapeutyczna

Zastanawiasz się często, kto w Twoim związku ma rację? Kto decyduje, a kto musi się podporządkować? Irytuje Cię, kiedy Twój partner/partnerka, dzieci albo współpracownicy, próbują wpłynąć na Twoje zdanie? Mierzysz się z brakiem zdecydowania? Tkwisz w martwym punkcie?

Czasami narzucasz partnerowi/partnerce swoją wolę? Nie możesz się dogadać z partnerem, choć wydaje Ci się, że jesteście ze sobą blisko? Często się podporządkowujesz, nie tylko w związkach, ale i w relacjach towarzyskich czy zawodowych? Zdarza Ci się zaciskać zęby i dusić w sobie to, co czujesz/myślisz, a potem kłębi się to w Tobie i nie daje Ci spokoju?

A może szukasz sposobu, dzięki któremu mogłabyś/mógłbyś po prostu lepiej się poczuć w relacjach z ludźmi, zrozumieć swoje zachowania i działania, być bardziej świadomym, dlaczego reagujesz i zachowujesz się w określony sposób, aby móc zdecydować, czy tak chcesz, czy jest Ci z tym po drodze?

Zapraszamy na 1,5-roczną Poranną Grupę Terapeutyczną, której celem jest poznanie siebie w relacjach z innymi ludźmi. Będziemy wspólnie szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, przyjrzymy się budowaniu relacji pomiędzy uczestnikami grupy i zobaczymy, jakie blokady i trudności pojawiają się w tym procesie u każdego z Was. Zastanowimy się, co to dla Was oznacza i czy chcecie coś zmienić. Wiedza zdobyta w ten sposób pozwoli Wam spojrzeć na siebie w relacjach inaczej, możliwe, że odkryjecie obszary, których nie byliście świadomi, a to już pierwszy krok ku zmianie i ku temu, żeby w różnych relacjach było Wam lepiej.

Udział w grupie poprzedzony jest konsultacją z osobami prowadzącymi. Celem takiego spotkania jest wspólne ustalenie, czy ta forma terapii będzie dla Ciebie najlepsza i czy zaadresuje Twoje potrzeby.

Piątki 9:00-11:00

Grupa trwa 18 miesięcy

Koszt 450 zł miesięcznie

(4 sesje)

Adres: Dąbrowskiego 27/3

Konteksty grupa psychoterapeutyczna dla młodych dorosłych

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku
Każdy z naszych terapeutów prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email