Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie kończy czteroletnie szkolenie w Studium Psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii PTP. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim Drewnica.

Pracuje w nurcie psychodynamicznym, w języku polskim oraz angielskim. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i grupowej, dorosłych oraz młodzieży. Ma doświadczenie w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym, z osobami doświadczającymi straty, żałoby, trudności w relacjach, z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, depresyjnymi.

Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Karolina Chełchowska

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psychoterapeutka

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku
Każdy z naszych terapeutów prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net.