Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Studium Psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Grupowej w Laboratorium Psychoedukacji, a także szkolenie w zakresie podstaw psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie kliniczne zdobywała na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym  Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach. Pracowała z dziećmi i młodzieżą w Centrum Zdrowia Dziecka i w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Marszałkowskiej 24, a także w przedszkolach, szkole podstawowej i gimnazjum.

W Kontekstach prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w nurcie psychodynamicznym oraz konsultacje rodzicielskie i psychoterapię indywidualną rodziców, którzy chcieliby zrozumieć, w jaki sposób budują relację ze swoim dzieckiem.

Prowadzi także psychoterapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
Do udziału w tym procesie zapraszani są też rodzice, którzy poprzez udział w spotkaniach rodzicielskich mogą lepiej zrozumieć, co przeżywa ich dziecko i jak je wspierać w pracy terapeutycznej.

Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Julia Gregorowicz

Psycholog Psychoterapeutka

Umów się na konsultację: