fbpx

Grupa terapeutyczna

on-line

Wybuch pandemii postawił trwające grupy stacjonarne przed koniecznością przeniesienia spotkań w tryb online. Osoby uczestniczące w takich grupach miały związane z tym doświadczeniem różne refleksje i odczucia. Wielu zauważyło, że w swoim fotelu, z ulubioną poduszką za plecami i kubkiem cieplej herbaty stać ich na więcej intymności, którą decydują się podzielić z innymi. Choć bycie w grupie właśnie takie aspekty funkcjonowania w relacjach jak śmiałość, bliskość ma uruchamiać, to zdecydowaliśmy się oprócz kontynuowania grup stacjonarnych, co do których zasadności i skuteczności nie mamy wątpliwości, utworzyć grupę z założenia pracującą online. Umożliwia ona nie tylko poruszanie wspomnianych  zagadnień, ale także udział w grupie osób z wszelkich zakątków świata,  mówiących po polsku i poszukujących łączności z krajem. Zapraszamy do takiej grupy.

Dzięki uczestnictwie w grupie psychoterapeutycznej można w bezpiecznym środowisku zobaczyć siebie, swoje wzorce relacyjne i sposoby funkcjonowania w kontaktach z innymi.  Odtwarzane modele funkcjonowania czasem utrudniają budowanie bliskich, satysfakcjonujących relacji. Przyglądanie się, badanie tych modeli  może ułatwić zmianę. Dzięki obserwacjom, wymianie doświadczeń między członkami grupy, interakcjom i wzajemnym informacjom zwrotnym, uczestnicy mają możliwość doświadczania zmiany.

Celem naszej grupy będzie doprowadzenie do zmian w kierunku budowania bardziej satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi.

Grupa rozpocznie się we wrześniu potrwa do końca czerwca i będzie miała charakter zamknięty.

Spotkania będą się odbywały w czwartki o 17:00 on-line, poprzez platformę Zoom.Prowadzący: Sylwia Stasikowska i Maciej Korczak

Zapraszamy do zapisów na konsultacje

534 05 66 69

Umawiam się na konsultację

Konsultacje w  naszym ośrodku
Każdy z naszych terapeutów prowadzi regularne konsultacje. Konsultacja jest etapem poprzedzającym  ewentualne rozpoczęcie terapii.
Po złożeniu zgłoszenia otrzymują Państwo propozycję terminów. Obowiązują one przez 48 godzin, a w przypadku ich niepotwierdzenia zostają zwalniane.
W przypadku potwierdzenia terminu konsultacji u danego terapeuty istnieje możliwość jej odwołania najpóźniej na 24 h przed umówionym terminem.
Proponujemy wtedy inny termin w porozumieniu z pacjentem.
W przypadku odwołania wizyty w czasie krótszym niż 24 godziny przed potwierdzonym terminem konsultacji pacjent ponosi jej koszt
Konsultację należy odwołać mailowo pod adresem: kontakt@konteksty.net.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Twój email