Arteterapia Grupa Arteterapeutyczna dla dzieci dzieci,terapia psychoterapia wsparcie

Grupa Arteterapeutyczna dla dzieci w wieku 9-11 lat

Jeśli Twoje dziecko ma trudności w relacjach z rówieśnikami, jest nieśmiałe, wycofuje się z zabaw i kontaktów, a może przeżywa intensywne uczucia, które trudno jest wyrazić lub jest wysokowrażliwe,
– a jednocześnie lubi pracę twórczą i zajęcia plastyczne, to Grupa Arteterapeutyczna jest propozycją dla Niej / Niego.

Nasz cel to wspieranie dzieci w radzeniu sobie z emocjami i w nabywaniu umiejętności interpersonalnych. Arteterapia daje możliwość wyrażania swojej wrażliwości i kreatywności, a także rozwijania otwartości na innych.

Celem Grupy jest:

• poznawanie siebie poprzez proces twórczy,
• nauka pracy w grupie,
• nauka prezentowania swoich prac innym,
• kształtowanie umiejętności interpersonalnych w oparciu o wspólne zadania,
• poznawanie i stosowanie różnych technik plastycznych,
• zdobycie wiadomości o szeroko pojętym świecie sztuki,
• samorozwój

Kiedy:

Spotkania odbywają się raz w tygodniu:w poniedziałki w godzinach 18 – 19.30 (1.5h)

Czas trwania:

Grupa trwa 10 miesięcy, od 21 września 2020 r. do 21  czerwca 2021 r. Wyjątkiem są poniedziałki, które wypadają w święta lub ferie (grupa poniedziałkowa – 21.12.20, 28.12.20, ferie zimowe oraz 5.04.21, 3.05.21)Prowadząca:

Julia Bańburska, magister sztuki, arteterapeutka

Koszt: Opłata za udział w Grupie wynosi

306 zł miesięcznie w grupie poniedziałkowej. Przez 10 miesięcy odbywają się 34 spotkania (3060 zł), a opłata jest ratą miesięczną niezależną od ilości spotkań w miesiącu. Cena zawiera koszt materiałów używanych podczas zajęć.

W celu rezerwacji miejsca należy umówić się na bezpłatną 30-minutową konsultację z panią Julią Bańburską poprzez  kontakt@konteksty.net oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł.

Numer konta:

ING Bank Śląski S. A.
95 1050 1025 1000 0092 6277 8930

KONTEKSTY. MIEJSCE PSYCHOTERAPII. C.DIMITROVA, J.DWORCZYK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Dąbrowskiego 27/2

Grupa Arteterapeutyczna

Julia Bańburska

magister sztuki, muzealnik, arteterapeutka

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów muzealniczych na Carl von Ossietzky Universität w Oldenburgu. Ukończyła podyplomowe studia arteterapeutyczne na Akademii Pedagogicznej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Przez 12 lat uczęszczała do Pracowni Plastycznej Danuty Ciechanowskiej w Toruniu. Pracuje zawodowo w muzeum jako Główny Inwentaryzator. Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Dziennym Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach. Współprowadziła również grupy psychoterapeutyczne dzieci w nurcie psychodynamicznym od strony arteterapeutycznej. W Kontekstach prowadzi Grupę Arteterapeutyczną dla dzieci oraz konsultacje rodziców i dzieci przy przyjęciu do grupy.

Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Zapisuję się na warsztaty.