Anna Skup Psychoterapeutka Konteksty psychoterapia Warszawa psychoterapeuta psychoterapia terapia psychodynamiczna
Psychoterapia psychoterapia grupowa, grupa terapeutyczna depresja stres zaburzenia snu psychoterapeuta psychoterapeutka terapia psycholog psychiatra psychoterapia warszawa terapeuta terapia lęk

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Studium Psychoterapii oraz Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji, spełniającego wymogi certyfikacyjne PolskiegoTowarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Absolwentka Studium Interwencji Kryzysowej Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii oraz studiów podyplomowych na kierunku Psychologia Sądowa na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie zawodowe w pracy grupowej i indywidualnej zdobywałam we Francji (Hôpital Saint-Antoine w Paryżu, Centre Hospitalier Spécialisé Roger Prévot w Asnières-sur-Seine) oraz w Polsce m.in. w Krajowym Ośrodku Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie, na oddziale Kliniki Nerwic Zaburzeń Osobowości i Odżywiania IPiN w Warszawie, w Zespole Leczenia Środowiskowego i Poradni Zdrowia Psychicznego Medica w Otwocku. Pracuję również w obszarze psychologii sądowej.

Ciepła i empatyczna, potrafię wspierać w trudnościach dniach codziennego i stworzyć atmosferę do odkrywania siebie. Mam doświadczenie w  pracy m.in. z osobami z zaburzeniami osobowości, chorującymi somatycznie, na depresję, zaburzenia lękowe oraz schizofrenię.

Anna Bryja

Psycholog Psychoterapeutka

Umów się na konsultację: